LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Panasonic LUMIX S 100mm F2,8 MACRO jau prekyboje!

2024-01-29 Panasonic LUMIX S 100mm F2,8 MACRO jau prekyboje!

LUMIX S 100 mm F2,8 MACRO

 

Mažiausias pasaulyje ir lengviausias makroobjektyvas. Įgalina įvairias išraiškas – nuo natūralaus dydžio makrofotografijos su 1:1 padidinimo santykiu iki portretų, kuriuose išnaudojami vidutiniai teleobjektyvų diapazonai.


 

Mažiausias pasaulyje ir lengviausias makroobjektyvas

 

Kompaktiškas, lengvas makroobjektyvas lengvam kojų darbui. Užfiksuokite subtilų gėlių grožį ir vabzdžių gyvenimą natūralaus dydžio vaizduose. Atkuria tikroviškus vaizdus su bekompromisiu dideliu našumu. Dvigubo fokusavimo sistema ir naujasis dviejų fazių linijinis variklis užtikrina greitą ir didelės raiškos fokusavimą. Puikus optinis našumas užtikrina didelę raišką, sklandų „bokeh“ efektą ir šviesos švytėjimo formą, išreiškiančią įvairų grožį.

 

Dviem trečdaliais trumpesni ir perpus mažesnio svorio nei įprasti makroobjektyvai

 

Nors makroobjektyvai paprastai yra gana dideli, „Panasonic“ pasitelkė savo unikalias technologijas, kad sėkmingai sumažintų bendrą dydį. Palyginti su įprastais makroobjektyvais, LUMIX S 100 mm F2.8 MACRO yra maždaug dviem trečdaliais trumpesnis ir sveria perpus mažiau. Kompaktiška, lengva sistema, kuri kartu su LUMIX S5II sveria tik 1 kg, gali būti naudojama viena ranka.

 
   

Natūralaus dydžio fotografijos iš arti

 

Turi maksimalų 1x padidinimą, leidžiantį užfiksuoti objektą realiuoju dydžiu. Užfiksuokite tikroviškus subtilaus gėlių grožio, vabzdžių gyvenimo vaizdus, smulkias amatų detales, maisto tekstūrą ir dar daugiau.
Jis gali būti naudojamas ne tik makrofotografijai, bet ir įvairioms kitoms reikmėms, pavyzdžiui, vidutinio nuotolio portretų ir kraštovaizdžių fotografavimui.

 

S-E100 objektyvo konstrukcija

 

Optimizuotą įrenginį sudaro 13 elementai, kurie jungiami į 11 grupių, įskaitant 3 ASPH, 2 UED ir 1 ED objektyvus, kad būtų sumažintos aberacijos ir užtikrinta nepriekaištinga raiška.

 
 

 

S-E100 MTF diagrama

 

Dėl išskirtinio vaizdo ryškumo ir raiškos nuo centro iki pat kadro kraštų, šis objektyvas puikiai tinka LUMIX viso kadro sistemai, kad be rūpesčių galėtumėte išnaudoti visas kūrybos galimybes.
・Objektyvuose, kurie gali kompensuoti iškraipymą, horizontalioji ašis rodo atstumą nuo pakoreguoto vaizdo centro.

 

Efektyvi darbo eiga dėl vieningo dizaino

 

LUMIX S 100 mm F2,8 MACRO objektyvas yra tokio pat dydžio, filtro dydis ir funkcionalumas kaip ir LUMIX S F1,8 fiksuotojo židinio nuotolio objektyvų serija. Svorio centras yra glaudžiai sulygiuotas, todėl objektyvas keičiasi sklandžiai, kai filmuojama naudojant gimbalą ar droną. Be to, vaizdo atvaizdavimo našumas taip pat yra identiškas, todėl galima sklandžiai atlikti tolesnę gamybą.

 Žiūrėti kataloge


 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite