LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Panasonic naujiena - Lumix DC-S9!

2024-06-26 Panasonic naujiena - Lumix DC-S9!

 

Nuotraukos ir vaizdo įrašai, kurie išsiskiria socialinėje žiniasklaidoje

 

 Kurkite patrauklų turinį naująja LUMIX S9 viso kadro kamera su profesionaliomis funkcijomis, net ir neturėdami jokių redagavimo įgūdžių, ir paskelbkite jį vos per 30 sekundžių.


 

 

 

Kompaktiška išvaizda, didelis jutiklis

 

„LUMIX S9“ yra mažas ir kompaktiškas, bet su įdiegtomis profesionalaus lygio funkcijomis. Su viso kadro jutikliu šis fotoaparatas duoda stulbinančius rezultatus net esant prastam apšvietimui, todėl galite lengvai užfiksuoti didelės raiškos vaizdo įrašus ir įspūdingas nuotraukas.

 

Didelės raiškos 4K / 6K vaizdo įrašai

 

Ši kamera puikiai tinka ir vaizdo įrašams kurti. Įrašykite kvapą gniaužiančius vaizdus ir įsimintinas akimirkas, kurias norite branginti aukštos kokybės 4K / 6K raiška.

 
   

Lankstus fiksavimas („Open Gate“)

 

Užfiksuokite tai, ko reikia, ir apkarpykite tai, ko nereikia. Iš vieno kadro išgaukite visus vaizdo formatus. Jei vėliau norėsite jį redaguoti, naujasis MP4 (Lite) režimo 4K raiškos vaizdo įrašas puikiai tiks perkelti į išmanųjį telefoną. Tiesiog naudokite „LUMIX Lab“ programą, kad apkarpytumėte jį norimu vaizdo formatu.

 

Fokusavimas į greitus objektus

 

Fazinis hibridinis automatinis fokusavimas užtikrina ryškų vaizdą tiek su nejudančiais, tiek su judančiais objektais. Filmuojant vaizdo įrašus užtikrinama, kad objektas visada bus fokusuotas, kad ir kur būtų kadre.

 
   

Aiškios naktinio vaizdo nuotraukos ir aiškūs vaizdo įrašai, nufilmuoti fotoaparatą laikant rankose

 

Fotografuokite laikydami rankose ir stabiliai fotografuokite bet kokioje situacijoje. Galingas vaizdo stabilizavimas užtikrina, kad filmuota medžiaga būtų sklandi, kad ir kokia būtų situacija.

 

išankstiniai nustatymų rinkiniai

 

Funkcija „REAL TIME LUT“ iš esmės pakeičia jūsų turinį. Kinematografinę išvaizdą galite pritaikyti tiesiai fotoaparate be daug laiko reikalaujančio redagavimo. Rinkitės iš daugybės LUT (išankstinių nustatymų rinkinių) „LUMIX Lab“ programoje arba susikurkite savo asmeninį stilių, kurį galėsite naudoti fotoaparate.

 
   

„LUMIX Lab“ programa

 

Trimis veiksmais susiekite fotoaparatą su išmaniuoju telefonu ir sklandžiai perkelkite turinį į išmanųjį telefoną naudodami itin spartų „Wi-Fi“ ryšį. Taip pat galite karpyti, reguliuoti ryškumą, taikyti LUT (išankstinius nustatymų rinkinius) ir kt.

 

*Nuo fotografavimo iki paskelbimo per 30 sekundžių: Tai visas laikas, kurio reikia norint perkelti JPEG nuotrauką arba 5 sekundžių trumpą vaizdo įrašą, nufilmuotą MP4 („Lite“) režimu, į „iOS“ palaikomą išmanųjį telefoną naudojant „LUMIX Lab“ programą, įskaitant apkarpymą vaizdo įrašo atveju, ir paskelbti jį socialinėje žiniasklaidoje. Tyrimas atliktas pagal „Panasonic“ standartus. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo tinklo aplinkos.

 

Ilgesnė akumuliatoriaus veikimo trukmė

 

Fotoaparatas tiekiamas su DMW-BLK22 akumuliatoriumi. Fotoaparatą taip pat galite naudoti maitindami jį prekyboje esančia mobiliąja baterija ir „USB Type-C“ kabeliu, kad jis visada būtų paruoštas naudoti, kad ir kur būtumėte.*

 

*Kad funkcija galėtų veikti, į fotoaparatą turi būti įmontuotas akumuliatorius, kuris turi būti įkrautas.

 
   

Išplėstas priartinimo diapazonas

 

Apkarpymo priartinimas / hibridinis priartinimas išplečia nuotraukų ir vaizdo įrašų priartinimo diapazoną. Hibridinis priartinimas yra optinio priartinimo ir apkarpymo priartinimo derinys. Ši funkcija leidžia išplėsti išraiškų diapazoną, net jei su savimi turite tik minimalią įrangą.

 

Kurkite emocingus vaizdo įrašus

 

Išnaudokite savo kūrybiškumą naudodami sulėtinto ir pagreitinto vaizdo režimus, kad galėtumėte dalytis įspūdingais sulėtinto filmavimo vaizdo įrašais.

 

 

 

 Žiūrėti kataloge

  

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite