LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
SONY FE 70-200mm f/4 Macro G OSS II!

2023-08-18 SONY FE 70-200mm f/4 Macro G OSS II!

 Kompaktiškas didelės skyros teleobjektyvas

 

Mūsų pažangiausia objektyvo technologija sujungta į kompaktišką, lengvą 70–200 mm F4 teleobjektyvą su priartinimu G Lens™, kuris užtikrina puikų optinį ir AF veikimą, taip pat pusės makroskopo galimybes visame priartinimo diapazone. Įspūdingas valdymas ir mobilumas daro jį puikiu pasirinkimu įvairioms programoms.

 

 

 

Įspūdingas G serijos objektyvo perteikimas

 

Puiki raiška nuo kampo iki kampo ir kontrastas priartinimo diapazone pasiekiami derinant AA (pažangius asferinius) ir asferinius elementus. Trys ED (ypač mažos dispersijos) elementai ir vienas „Super ED“ elementas slopina chromatinę aberaciją ir spalvų išsklaidymą, todėl išryškėja aštrumas. Išskirtinį viso kadro suliejimą sustiprina žiedinis 9 lapelių diafragmos mechanizmas ir optimizuota sferinė aberacija.

   

Akis atveriantis veikimas iš arti

 

Tai pirmasis savo klasės priartinantis objektyvas, siūlantis pusės mikroskopo galimybę visame priartinimo diapazone. Mažiausias fokusavimo atstumas yra 0,26 m plačiajame diapazone ir 0,42 m teleobjektyvo diapazone, o didžiausias priartinimas – 0,5 karto. Nauji priartinimo lygiai suteikia precedento neturintį universalumą ir laisvę fotografuojant bei filmuojant.

   

Greitas automatinis fokusavimas atitinka greitus korpusus

 

Keturi „Sony“ originalūs didelės traukos XD linijiniai varikliai veikia kartu su tiksliomis paslankaus fokusavimo grupėmis, kad būtų pasiektas itin greitas ir tikslus fokusavimas. Smarkiai pagerintas traukos efektyvumas, todėl fotografuojant nuotraukas automatinio fokusavimo greitis priartinimo diapazone padidėjo maždaug 20 %. Visiškai išnaudojamas didelio našumo α serijos kėbulų greičio potencialas. Fokusavimo stebėjimas nenutrūkstamai tęsiasi net ir priartinant vaizdą, todėl svarbūs veiksmo momentai nebus prarasti.

   

Patobulintas filmavimas ir fotografavimas

 

Linijinė reakcija MF užtikrina, kad rankinis fokusavimas tiesiogiai ir linijiškai reaguotų į subtilų valdymą. Suderinamuose α serijos fotoaparatuose ši funkcija visiškai palaikoma, todėl fokusuojant sumažėja vaizdo poslinkis. Integruotas optinis vaizdo stabilizavimas veikia su suderinamuose α serijos fotoaparatuose esančiu stabilizavimu korpuse, todėl filmuojama itin sklandžiai ir stabiliai iš rankų.

   

Aukščiausios klasės našumas su telekonverteriais

 

FE 70–200 mm F4 Macro G OSS II visiškai suderinamas su „Sony“ 1,4x ir 2,0x telekonverteriais. 2,0 k. telekonverteris padidina maksimalų židinio nuotolį ir leidžia fotografuoti natūralaus dydžio 1:1 makrofotografiją visais židinio nuotoliais, atveriant naujas galimybes. Naudojant 1,4 k. telekonverterį, galima fotografuoti ne daugiau kaip 0,7 k. makro visais židinio nuotoliais. Kadangi prijungus telekonverterį darbinis atstumas nesikeičia, galite priartėti prie objekto ir užfiksuoti įspūdingų vaizdų.

   

Kompaktiškas, mobilus, patikimas ir paprastas naudoti

 

Naujoviškas objektyvas pasižymi našumo ir kompaktiško mobilumo deriniu. Jo skersmuo 82,2 mm (3-1/4 col.), ilgis 149,0 mm (5-7/8 col.) plačiajame priartinimo diapazone, o svoris 794 g (28,1 oz.). Siekiant padidinti nešiojamumą, pasirinkta išplečiama objektyvo konstrukcija, o priartinimo užrakto jungiklis apsaugo nuo nepageidaujamo objektyvo išskleidimo transportuojant.

 

 

Žiūrėti kataloge 

  

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite