LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Tik mūsų salonuose - Polaroid I-2!

2023-09-11 Tik mūsų salonuose - Polaroid I-2!

Naujasis "Polaroid I-2" 


Naujasis "Polaroid I-2" sujungia tradicinę analoginę patirtį ir šiuolaikinę fotoaparato technologiją, kad taptų nauju momentinės fotografijos etalonu. 

 

Turėdamas aštriausią visų laikų "Polaroid" objektyvą ir integruotą rankinį valdymą, I-2 užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę ir suteikia fotografams įrankių, leidžiančių įvaldyti savo amatą. 

 

"Ilgą laiką svajojome sukurti aukštos klasės "Polaroid" fotoaparatą ir suteikti žmonėms daugiau pasirinkimo galimybių analoginės fotografijos pasaulyje - pasirinkimo, kurio, kaip mums sakė daugelis aistringų fotografų, jie troško", - sakė "Polaroid" generalinis direktorius Oskaras Smolokovskis. " Kurdami I-2, išplėtėme savo inžinierių komandą ir daugiau nei ketverius metus praleidome projektuodami ir tobulindami kiekvieną elementą. Tai pats pajėgiausias kada nors mūsų sukurtas fotoaparatas ir tikras mūsų kelionės etapas."

 

I-2 pagrindą sudaro nepertraukiamo automatinio fokusavimo trijų lęšių sistema, galinti padaryti ryškiausias nuotraukas iš visų "Polaroid" momentinių fotoaparatų, skirtų integruotai juostai, o plati diafragma užtikrina nuostabų lauko gylį. Objektyvas sukurtas bendradarbiaujant su Japonijos optikos inžinieriais, turinčiais ilgametę patirtį kuriant analoginius gaminius.  

 

Automatinio fokusavimo funkcija visiškai išnaudoja objektyvo su LiDAR (šviesos aptikimo ir nuotolio nustatymo) jutikliu, kuris tiksliai nustato atstumą iki objekto ir automatiškai sureguliuoja objektyvą, užtikrindamas tikslų fokusavimą. LiDAR užtikrina ilgesnį fokusavimo atstumą ir yra patikimas net sudėtingose scenose, kai apšvietimas yra didelis arba silpnas.

 

I-2 yra pirmasis "Polaroid" fotoaparatas, skirtas integruotai juostai, su integruotu rankiniu valdymu, suteikiančiu daugiau kūrybinės laisvės. Didelis, ryškus vaizdo ieškiklis suteikia tradicinę optinę patirtį, o apie fotoaparato nustatymus pranešama integruotame ekrane. Užrakto greitis, diafragmos dydis ir šeši skirtingi fotografavimo režimai tiesiogiai pasirenkami fotoaparate.  

 

"Polaroid I-2" yra pirmasis momentinis fotoaparatas, suderinamas su "i-Type", 600 ir SX-70 juostelėmis, ir turi įmontuotą objektyvo sriegį, suderinamą su 49 mm filtrais.  

 

I-2 dizainas - tai jo funkcionalumo šventė. Išorė sukurta aplink objektyvą ir rankinį fotoaparato valdymą. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir pasižymi modernia išvaizda, tačiau išlieka unikalus ir nepakartojamas "Polaroid". 

 

Skaitmeniniam amžiui sukurtame "Polaroid I-2" yra "Bluetooth" ryšys, o pridedama programėlė suteikia galimybę atnaujinti programinę įrangą ir valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu.  

 

Žiūrėti kataloge:

  

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite