Filmavimo objektyvai (VDSL)
Samyang objektyvas AF 14mm f/2.8 (Sony FE)
|
498.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Samyang
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 14mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 14 |
| Grupės: | 10 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 3 aspherical elements + Ultra Multi Coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.20 m (7.87″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.12× |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 505 g (1.11 lb) |
| Diametras: | 86 mm (3.37″) |
| Ilgis: | 98 mm (3.84″) |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | Filtras objektyvo apačioje |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)



































































.jpg)







































Vilniuje: +370 682 15074