Makro objektyvai
Sigma objektyvas 90mm F2.8 DG DN [C] | L-Mount
|
639.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *sn10
Gamintojas: Sigma
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio objektyvas |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 90mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Taip |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 11 |
| Grupės: | 10 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.5 m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.2x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Micromotor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Judantis į priekį |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 295g |
| Diametras: | 64mm |
| Ilgis: | 60mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 55mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | Nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)
![Sigma objektyvas 90mm F2.8 DG DN [C] | L-Mount](/static/uploads/cache/449xn290//1631175636_1661252.jpg)
![Sigma objektyvas 90mm F2.8 DG DN [C] | L-Mount](/static/uploads/cache/61xv45//1631175636_1661252.jpg)





















.jpg)
















































































Vilniuje: +370 682 15074