Standartiniai objektyvai
NIKON objektyvas NIKKOR Z DX 50-250MM F/4.5-6.3 VR
|
348.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 10536*nw24*nl24*nv25*na25
Gamintojas: Nikon
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C |
| Židinio nuotolis: | 50 to 250mm (35mm Equivalent Focal Length: 75 to 375mm) |
| Stabilizacija: | Taip |
| Bajoneto jungtis: | Nikon Z |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/4.5 to 6.3 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 16 |
| Grupės: | 12 |
| Specialūs elementai / padengimai: | One Extra-Low Dispersion Element |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 50 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.23x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Stepping Motor AF System |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Autofocus |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 405 g |
| Diametras: | 74mm |
| Ilgis: | 110mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 62mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)










































.jpg)

































































Vilniuje: +370 682 15074