Standartiniai objektyvai
Panasonic objektyvas Lumix G Vario 14-42mm f/3.5-5.6 II ASPH. MEGA O.I.S.
|
198.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Panasonic
Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio nuotolio |
| Maksimalus kadro dydis: | MFT 4/3 |
| Židinio nuotolis: | 14-42mm |
| Stabilizacija: | Yra (mega ios) |
| Bajoneto jungtis: | MFT 4/3 |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F3.5–5.6 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 9 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 aspherical lenses |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.20 m (7.87″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.17× |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Galimas |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 110 g (0.24 lb) |
| Diametras: | 56 mm (2.2″) |
| Ilgis: | 49 mm (1.93″) |
| Izoliavimas: | nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 46 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)










![Sigma objektyvas 28-70mm f/2,8 DG DN [C] (Sony-E)](/static/uploads/cache/122xn117//1614151349_1624216.jpg)
![Sigma objektyvas 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] L-mount](/static/uploads/cache/122xn117//1634631630_1667228.jpg)
.jpg)


































































































.jpg)

Vilniuje: +370 682 15074