Standartiniai objektyvai
Panasonic objektyvas Lumix G Vario 14-140mm f/3.5-5.6 ASPH. POWER O.I.S.
|
498.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 11588*
Gamintojas: Panasonic
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio nuotolio |
| Maksimalus kadro dydis: | MFT 4/3 |
| Židinio nuotolis: | 14-140mm |
| Stabilizacija: | Yra |
| Bajoneto jungtis: | MFT 4/3 |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F3.5–5.6 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 14 |
| Grupės: | 12 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 ED, 3 aspherical elements |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.30 m (11.81″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.5× |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 265 g (0.58 lb) |
| Diametras: | 67 mm (2.64″) |
| Ilgis: | 75 mm (2.95″) |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 58mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)




























.jpg)















































































Vilniuje: +370 682 15074