Standartiniai objektyvai
Sigma objektyvas 28-70mm f/2,8 DG DN [C] (Sony-E) + 200 € pinigų grąžinimo akcija
|
879.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 14009*sig24*sig2410*sigw
Gamintojas: Sigma
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Zoom lens |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 28–70 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony-E |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 16 |
| Grupės: | 12 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 FLD + 2 SLD + 3 aspherical elements, Nano Porous + Super Multi-Layer coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.19 m (7.48″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.3× |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 470 g (1.04 lb) |
| Diametras: | 72 mm (2.83″) |
| Ilgis: | 102 mm (4.02″) |
| Izoliavimas: | Taip |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | Rotacinis (extending) |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 67 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | Nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | Priekinis ir galinis dangtelis, Blenda |

Tinklo adapterių komplektai (3)
![Sigma objektyvas 28-70mm f/2,8 DG DN [C] (Sony-E)](/static/uploads/cache/449xn290//1614151349_1624216.jpg)
![Sigma objektyvas 28-70mm f/2,8 DG DN [C] (Sony-E)](/static/uploads/cache/61xv45//1614151349_1624216.jpg)









![Sigma objektyvas 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] Sony E-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//2_1408.jpg)





































































.jpg)

























Vilniuje: +370 682 15074