Standartiniai objektyvai
Sony objektyvas E PZ 18-110mm f/4 G OSS Lens + papildoma 1-erių metų garantija
|
3 398.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 18716*SELP18110G*sl20
Gamintojas: Sony
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | |
| Maksimalus kadro dydis: | f/4 |
| Židinio nuotolis: | 18 to 110mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony E |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/4 |
| Siauriausia diafragma: | f/22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | |
| Diafragmos lapelių kiekis: | |
| Optika | |
| Elementai: | 18 |
| Grupės: | 15 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 15.75" / 40 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 1:8.33 Macro Reproduction Ratio 0.12x Magnification |
| Autofokusavimas: | |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 1.1 kg |
| Diametras: | 95 mm |
| Ilgis: | 168 mm |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 95mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | Nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)












![Sigma objektyvas 28-70mm f/2,8 DG DN [C] (Sony-E)](/static/uploads/cache/122xn117//1614151349_1624216.jpg)





![Sigma objektyvas 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] Fujifilm X-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//1_1087.jpg)





















.jpg)





































































Vilniuje: +370 682 15074