Tele fiksuoto židinio objektyvai
Sigma objektyvas 105mm f/2.8 DG DN Macro | ART (Sony E) + 80 € pinigų grąžinimo akcija
|
829.00 €
|
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *sig24*sig2410*sig25
Gamintojas: Sigma
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio objektyvas |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 135mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony-e |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 17 |
| Grupės: | 12 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 1 super-low-dispersion element, Super Multi-layer coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.30 m (11.81″) |
| Maksimalus priartinimas: | 1x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Ultragarsinis |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 715 g |
| Diametras: | 74 mm |
| Ilgis: | 134 mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 62mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)





















































.jpg)




















































Vilniuje: +370 682 15074