Tele objektyvai
Nikon objektyvas NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR
|
948.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: JMA710DA*nw24*nl24*ns24*nv25*na25
Gamintojas: Nikon
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio nuotolio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 24–200 mm |
| Stabilizacija: | Yra |
| Bajoneto jungtis: | Nikon Z |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F4–6.3 |
| Siauriausia diafragma: | F22–36 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 19 |
| Grupės: | 15 |
| Specialūs elementai / padengimai: | ED and aspherical elements + ARNEO and Super Integrated coatings |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.50 m (19.69″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.28× |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Yra |
| FG skalė: | Yra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 570g (3.17 lb) |
| Diametras: | |
| Ilgis: | |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 67 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)































.jpg)












































































Vilniuje: +370 682 15074