Plačiakampiai objektyvai
Nikon objektyvas AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED + EU garantija 5 metai
|
1 698.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *nl24*ns24
Gamintojas: Nikon
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio nuotolio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 14–24 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Nikon F (FX) |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 14 |
| Grupės: | 11 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 ED glass elements, 3 aspherical lenses and 1 Nano Crystal Coat |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.28 m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.15x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Ultrasonic |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Yra |
| FG skalė: | Yra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 970 g |
| Diametras: | 98 mm |
| Ilgis: | 132 mm |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | Rotacinis |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | Objektyvas, priekinis dangtelis, galinis dangtelis, blenda, krepšelis |

Tinklo adapterių komplektai (3)







































.jpg)




































































Vilniuje: +370 682 15074