Selektyvaus fokuso objektyvai
Samyang objektyvas 24mm f/3.5 ED AS UMC Tilti-shift (Nikon F(FX))
|
745.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Samyang
Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis|
low Chromatic Aberration |
low flare & ghost |
T-S |
| Image Sensor size | |
|
|
glass aspherical lenses
The adaption glass aspherical lenses reproduce aberration to get high quality image in center and edge of frame and excellent contrast. |
Extra low dispersion(ED)
Low dispersion lenses decrease dispersion of unnessarry light so that make aberration little effectively. |
|
tilt shift
If you need, you could reproduce image into making it real and creative. |
ultra multi coating(UMC)
We apply the UMC(ultra multi coating) of our own technology to reduce flare and ghost as much as possible and get clear and fresh color image. |


| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Pastovaus židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Full frame |
| Židinio nuotolis: | 24mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Nikon F(FX) |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F3.5 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Taip |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 8 |
| Optika | |
| Elementai: | 16 |
| Grupės: | 11 |
| Specialūs elementai / padengimai: | Asferiniai lęšiai |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 20cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.40x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Linear motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Varikliukas |
| Atstumo skalė: | Taip |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 680g |
| Diametras: | 86mm |
| Ilgis: | 113mm |
| Izoliavimas: | Taip |
| Spalva: | juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 82mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)





























































.jpg)




















































Vilniuje: +370 682 15074