Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Pentax objektyvas FA* 50mm F1.4 SDM AW
|
1 298.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Pentax
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 50mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Pentax KAF4 |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | 1.4 |
| Siauriausia diafragma: | 16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 15 |
| Grupės: | 9 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.40m |
| Maksimalus priartinimas: | 0,18x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Ring-type ultrasonic |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | Yra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 910g |
| Diametras: | 80mm |
| Ilgis: | 106mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)
























































.jpg)



















































Vilniuje: +370 682 15074