LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Tele konverteriai


Pentax telekonverteris HD PENTAX-DA AF REAR CONVERTER 1.4X AW
Pentax telekonverteris HD PENTAX-DA AF REAR CONVERTER 1.4X AW Pentax telekonverteris HD PENTAX-DA AF REAR CONVERTER 1.4X AW

Pentax telekonverteris HD PENTAX-DA AF REAR CONVERTER 1.4X AW

348.00 €

401.99
Sutaupote: 53.99

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Pentax

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: dėl prekės kiekio teirautis

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisPirmasis PENTAX telekonverteris suderinamas su automatine fokusavimo sistema, kuris yra specialiai optimizuotas PENTAX objektyvams. Pentax vartotojai gali lengvai padidinti objektyvo židinio nuotolį 1,4 karto.


Šis kompaktiškas, aukštos kokybės telekonverteris ne tik praplečia židinio nuotolį 1,4 karto, bet taip pat palaiko nepriekaištingą objektyvo automatinio fokusavimo veikimą ir fotografavimo galimybę bet kuriomis oro sąlygomis.

Pagrindinės ypatybės

Objektyvo židinio nuotolio didinimas 1,4 karto

AF REAR CONVERTER 1.4

Montuojant šį telekonverterį tarp fotoaparato korpuso ir objektyvo, vartotojas gali išplėsti židinio nuotolį 1,4 karto *. HD PENTAX-DA AF 1.4X AW kompaktiškas 20mm ilgio, lengvas, leidžia vartotojui lengviau pasiekti tolimus objektus. Nepaisant padidinto židinio nuotolio - mažiausias objektyvo fokusavimo atstumas išlieka nepakitęs,fotografuojant gaunami didesni, daugiau detalūs vaizdai stambiu planu.

 

* Kai telekonverteris yra montuojamas, objektyvo didžiausia diafragma bus mažesnė (tamsesnė) 1 žingsniu.

Pirmasis PENTAX telekonverteris užtikrinantis AF suderinamumą

Naudojant kartu su AF objektyvais, automatinis fokusavimas gali būti atliekamas pagrindinio objektyvo. 1.4 telekonverteris puikiai veikia su fotoaparato varoma AF ir objektyvo varoma AF sistema (pvz., SDM ir DC serijos objektyvai).**

 

** Prieš naudojant automatinio fokusavimo funkciją, fotoaparato programinė įranga (firmware) turi būti atnaujinta iki naujausios versijos. Suderinama su PENTAX fotoaparatais: K-3, K-50, K-500, K-30, K-5 II, K-5 IIs, K-5, K-01, K-7 ir K-r. Automatinis fokusavimas įmanomas su PENTAX objektyvais turinčiais didžiausią diafragmą f/4 ar šviesesniais.

Atspari oro sąlygoms ir dulkėms konstrukcija aktyviam fotografavimui

Įrengtas su 3 sandarikliais, šis modelis yra pirmasis PENTAX telekonverteris su oro sąlygoms ir dulkėms atspariu korpusu. Derinant su Pentax oro sąlygoms ir dulkėms atspariais fotoaparatais ir objektyvais, vartotojas gali surinkti patikimą skaitmeninės fotografijos sistemą, kuri veikia puikiai net atšiauriomis lauko sąlygomis, pavyzdžiui lyjant lietui ar esant dulkių ar smėlio debesiui.

Išskirtinės optinės charakteristikos

Dėka savo "state-of-the-art" optinio dizaino, telekonverteris užtikrina išskirtines optines charakteristikas, kurios optimizuoja objektyvo galimybes. PENTAX išvystyta HD danga*** - aukštos kokybės, daugiasluoksnis padengimas siekiant sumažinti atspindžius objektyvo viduje ir optimizuoti šviesos pralaidumą - tai leidžia vartotojui fiksuoti aiškius, didelio kontrasto vaizdus be švytėjimo ir pašalinių atspindžių, net tokiomis nepalankiomis apšvietimo sąlygomis, kaip ir galinis apšvietimas.

 

*** HD reiškia High Definition.

Grupė:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite