Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 15-35 mm |
| Stabilizacija: | Taip, 5 stop(s) |
| Bajoneto jungtis: | Canon RF |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | - |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 16 |
| Grupės: | 12 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 3 aspherical + 2 UD elements |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.28 m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.21× |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Nano ultrasonic |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 840 g |
| Diametras: | 89 mm |
| Ilgis: | 127 mm |
| Izoliavimas: | Taip |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | Rotary (extending) |
| Priartinimo variklis: | ne |
| Priartinimo užrakinimas: | ne |
| Filtro diametras: | 82 |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)




































































.jpg)


































Vilniuje: +370 682 15074