Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C / DX |
| Židinio nuotolis: | 23mm |
| Stabilizacija: | nėra |
| Bajoneto jungtis: | Fujifilm X |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2 |
| Siauriausia diafragma: | F16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 10 |
| Grupės: | 6 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 aspherical elements + Super Electron Beam Coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.22 m (8.66″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.13× |
| Autofokusavimas: | yra |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 180 g. |
| Diametras: | 60mm |
| Ilgis: | 52mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juoda, Sidabrinė |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 43mm |
| Blendos modelis: | LH-XF35-2 |
| Trikojo laikiklis: | nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)




































































.jpg)































Vilniuje: +370 682 15074