Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C / DX |
| Židinio nuotolis: | 35mm |
| Stabilizacija: | nėra |
| Bajoneto jungtis: | fujifilm X |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 9 |
| Grupės: | 6 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 ED elements + Nano-GI coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.30 m (11.81″) |
| Maksimalus priartinimas: | - |
| Autofokusavimas: | yra |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | nėra |
| Fokusavimo metodas: | vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 170g. |
| Diametras: | - |
| Ilgis: | - |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juoda,sidabrinė |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 43mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)

















.jpg)
























































































Vilniuje: +370 682 15074