Prekių palyginimas
Laowa Venus Optics objektyvas 10mm f/4 Cookie (Bl) Canon RF
Kaina: 0.00 €
Kaina: 0.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto Židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | - |
| Židinio nuotolis: | 10mm |
| Stabilizacija: | - |
| Bajoneto jungtis: | Canon RF |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/4.0 |
| Siauriausia diafragma: | f/22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | - |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 5 |
| Optika | |
| Elementai: | 12 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 100mm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.185x |
| Autofokusavimas: | - |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | Manual (MF) |
| Atstumo skalė: | - |
| FG skalė: | - |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 130 g |
| Diametras: | 59.8mm |
| Ilgis: | 25mm |
| Izoliavimas: | - |
| Spalva: | - |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 37mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)










.jpg)






















































































.jpg)








Vilniuje: +370 682 15074