| |
| Vaizdo jutiklis |
| Efektyvūs vaizdo taškai: | 20 megapixels |
| Jutiklio dydis ir tipas: | Four Thirds (17.3 x 13 mm) |
| Maks. nuotraukų dydis: | 5184 x 3888 |
| Santykis: | 1:1, 4:3, 3:2, 16:9 |
| |
| Objektyvas |
| Optinis priartinimas: | - |
| Skaitmeninis didinimas: | - |
| Maks. diafragma: | - |
| Vaizdo stabilizavimas: | - |
| Objektyvo tipas: | - |
| LCD ekranas: | - |
| |
| Fokusavimas |
| Fokusavimo rėžimų tipas: | - |
| Min. fokusavimo atstumas, nuotolis: | - |
| |
| Ekspozicojos kontrolė |
| Ekspozicijos korekcija: | Yra |
| Užrakto darbo greitis: | 1/500 sec |
| ISO jautrumas: | Auto, 200-25600 |
| Baltos spalvos balansas: | Yra, 5 |
| |
| Fotografavimo rėžimai |
| Rankiniai nustatymai: | - |
| Automatinės fotografavimo programos: | - |
| Nepertraukiamo fotografavimo greitis: | 10.0 fps |
| Filmavimas: | 3840 x 1920 @ 30p / 100 Mbps, MOV, H.264, AAC |
| Vaizdo ieškiklis: | Yra |
| Blykstė: | Yra |
| |
| Atmintis |
| Komplektuojama atmintis: | - |
| Keičiama atmintis: | SD/SDHC/SDXC card (UHS-I supported) |
| Nesuspaustas formatas: | RAW |
| Jungtys: | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
| |
| Maitinimo šaltiniai |
| Akumuliatorius: | BLG10 lithium-ion battery and charger |
| Įkroviklis: | - |
| Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu: | 270 |
| |
| Fizikinės charakteristikos |
| Korpusas: | - |
| Korpuso spalva: | - |
| Svoris be akumuliatoriaus: | 352 g (0.78 lb / 12.42 oz) |
| Matmenys PxAxI: | 116 x 83 x 54 mm (4.57 x 3.27 x 2.13″) |
| |
| Priedai |
| Gamintojo rekomenduojami priedai: | - |
| Papildomos pastabos: | - |
| Priedai prie produkto: | - |
| Konsultanto komentaras: | - |