Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 4/3 |
| Židinio nuotolis: | 25mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Micro 4/3 |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F1.4 |
| Siauriausia diafragma: | F16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 9 |
| Grupės: | 7 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 aspherical + 1 UHR element, Nano Surface Coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0,30m |
| Maksimalus priartinimas: | 0,22x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 205g. |
| Diametras: | 63mm |
| Ilgis: | 55mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 46mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)

























.jpg)














































































Vilniuje: +370 682 15074