| |
| Vaizdo jutiklis |
| Efektyvūs vaizdo taškai: | 25.21 Megapixel |
| Jutiklio dydis ir tipas: | 17.3 x 13 mm (Four Thirds) CMOS |
| Maks. nuotraukų dydis: | 5776 x 4336 |
| Santykis: | 4:3 |
| |
| Objektyvas |
| Optinis priartinimas: | 12-60mm |
| Skaitmeninis didinimas: | - |
| Maks. diafragma: | f/2.8-4 |
| Vaizdo stabilizavimas: | Nėra |
| Objektyvo tipas: | Micro Four Thirds |
| LCD ekranas: | - |
| |
| Fokusavimas |
| Fokusavimo rėžimų tipas: | Continuous-Servo AF, Manual Focus, Single-Servo AF |
| Min. fokusavimo atstumas, nuotolis: | - |
| |
| Ekspozicojos kontrolė |
| Ekspozicijos korekcija: | -5 to +5 EV (1/3 EV Steps) |
| Užrakto darbo greitis: | Mechanical Shutter 1/8000 to 60 Seconds Electronic Shutter 1/32000 to 60 Seconds Electronic Front Curtain Shutter 1/2000 to 60 Seconds |
| ISO jautrumas: | Photo 100 to 25,600 (Extended: 50 to 25,600) Video 100 to 12,800 (Extended: 50 to 12,800) |
| Baltos spalvos balansas: | 2500 to 10,000K Presets: AWB, Cloudy, Color Temperature, Daylight, Flash, Incandescent, Shade, White Set 1, White Set 2, White Set 3, White Set 4 |
| |
| Fotografavimo rėžimai |
| Rankiniai nustatymai: | Yra |
| Automatinės fotografavimo programos: | Aperture Priority, Auto, Manual, Program, Shutter Priority |
| Nepertraukiamo fotografavimo greitis: | Up to 75 fps at Maximum Resolution for up to 200 Frames (JPEG, Raw) |
| Filmavimas: | H.264 ALL-Intra/H.265 Long GOP 4:2:2/4:2:0 8/10-Bit 5760 x 4320 at 23.98/24.00/25/29.97 fps [200 Mb/s] 4352 x 3264 at 47.95/48.00/50/59.94 fps [300 Mb/s] 5728 x 3024 at 23.98/24.00/25/29.97/47.95/48.00/50/59.94 fps [200 to 300 Mb/s] 4096 x 2160 at 23.98/2 |
| Vaizdo ieškiklis: | OLED 3,680,000 Dot |
| Blykstė: | - |
| |
| Atmintis |
| Komplektuojama atmintis: | - |
| Keičiama atmintis: | Dual Slot: SD/SDHC/SDXC (UHS-II) |
| Nesuspaustas formatas: | Yra |
| Jungtys: | 1x HDMI Output, 1x 1/8" / 3.5 mm TRS Stereo Headphone Output 1x 1/8" / 3.5 mm TRS Stereo Microphone Input, 1x USB-C (USB 3.2 / 3.1 Gen 2) Data Output (Shared with Power Input) 1x 2.5 mm Sub-Mini Remote Input |
| |
| Maitinimo šaltiniai |
| Akumuliatorius: | DMW-BLK22 |
| Įkroviklis: | - |
| Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu: | 370 Shots |
| |
| Fizikinės charakteristikos |
| Korpusas: | Magnesium Alloy |
| Korpuso spalva: | Black |
| Svoris be akumuliatoriaus: | 575 g |
| Matmenys PxAxI: | 90.1 x 102.3 x 134.3 mm |
| |
| Priedai |
| Gamintojo rekomenduojami priedai: | - |
| Papildomos pastabos: | - |
| Priedai prie produkto: | - |
| Konsultanto komentaras: | - |