Prekių palyginimas
Panasonic objektyvas Leica DG Summilux 25mm F1.4 Micro 4/3
Kaina: 537.00 €
Kaina: 537.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Micro Four Thirds |
| Židinio nuotolis: | 25mm (35mm Equivalent Focal Length: 50mm) |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Micro Four Thirds |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/1.4 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 9 |
| Grupės: | 7 |
| Specialūs elementai / padengimai: | One Ultra-High Refractive Index Element Two Aspherical Elements Nano Surface Coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 30 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.11x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Stepping AF Motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Autofocus |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 205 g |
| Diametras: | 63mm |
| Ilgis: | 54.5mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 46mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)




![Irix Cine Matte Box IQ Adapter M77 [ IC-MB-IQ-AM77 ]](/static/uploads/cache/122xn117//1_2014.jpg)















.jpg)





















































































Vilniuje: +370 682 15074