Prekių palyginimas
Panasonic objektyvas Lumix G 8-18mm f/2.8-4 Leica ASPH
Kaina: 1 098.00 €
Kaina: 1 098.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio nuotolio |
| Maksimalus kadro dydis: | MFT 4/3 |
| Židinio nuotolis: | 8-18mm |
| Stabilizacija: | nėra |
| Bajoneto jungtis: | MFT 4/3 |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8–22 |
| Siauriausia diafragma: | F4–22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 15 |
| Grupės: | 10 |
| Specialūs elementai / padengimai: | Aspherical ED, aspherical, ED, UHR elements + Nano Surface Coating. |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.23 m (9.06″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.12× |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 315 g (0.69 lb) |
| Diametras: | 73 mm (2.87″) |
| Ilgis: | 88 mm (3.46″) |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | yra |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 67mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)

























































.jpg)


















































Vilniuje: +370 682 15074