Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | - |
| Židinio nuotolis: | 15mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Fuji |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/1.4 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | - |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 13 |
| Grupės: | 11 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | - |
| Maksimalus priartinimas: | - |
| Autofokusavimas: | - |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | - |
| Atstumo skalė: | - |
| FG skalė: | - |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 220 g |
| Diametras: | 64mm |
| Ilgis: | 64.8 mm |
| Izoliavimas: | - |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | - |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)
























































































.jpg)












Vilniuje: +370 682 15074