Prekių palyginimas
Sigma objektyvas 300-600MM F4 DG OS SPORTS SONY E/FE
Kaina: 5 998.00 €
Kaina: 5 998.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Full-Frame |
| Židinio nuotolis: | 100 to 300mm |
| Stabilizacija: | Taip |
| Bajoneto jungtis: | Sony E/FE-Mount |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/4 |
| Siauriausia diafragma: | f/22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 13 |
| Optika | |
| Elementai: | 28 |
| Grupės: | 21 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 6 FLD, 1 SLD |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 2.8 m (platus) iki 4.5 m (Tele) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.17x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Autofocus |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 3,98kg |
| Diametras: | 167mm |
| Ilgis: | 469,9mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Baltas |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 40.5mm (gale) |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | Taip |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)



































.jpg)










































































Vilniuje: +370 682 15074