Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Full-Frame |
| Židinio nuotolis: | 50mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Nikon F |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/1.4 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 13 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | One Molded Glass Aspherical Element Three Special Low Dispersion Elements Super Multi-Layer Coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 40 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.18x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Hyper Sonic AF Motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Autofocus |
| Atstumo skalė: | Taip |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 815 g |
| Diametras: | 85.34mm |
| Ilgis: | 99.82 mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 77mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)








































.jpg)

































































Vilniuje: +370 682 15074