Prekių palyginimas
Sigma objektyvas 65mm f/2 DG DN Contemporary (L-Mount)
Kaina: 729.00 €
Kaina: 729.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 65 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Leica SL, Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Taip |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 12 |
| Grupės: | 9 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.55 m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.15× |
| Autofokusavimas: | taip |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | taip |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | ne |
| FG skalė: | ne |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 405g |
| Diametras: | 72 mm |
| Ilgis: | 75 mm |
| Izoliavimas: | Taip |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 62mm |
| Blendos modelis: | taip |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)




















































































.jpg)



















Vilniuje: +370 682 15074