| |
| Vaizdo jutiklis |
| Efektyvūs vaizdo taškai: | 50.1 Megapixel (8640 x 5760) |
| Jutiklio dydis ir tipas: | 35.9 x 24 mm (Full-Frame) |
| Maks. nuotraukų dydis: | 8640 x 5760 |
| Santykis: | 1:1, 3:2, 4:3, 16:9 |
| |
| Objektyvas |
| Optinis priartinimas: | - |
| Skaitmeninis didinimas: | - |
| Maks. diafragma: | - |
| Vaizdo stabilizavimas: | Sensor-Shift, 5-Axis |
| Objektyvo tipas: | Sony E |
| LCD ekranas: | 3.2 |
| |
| Fokusavimas |
| Fokusavimo rėžimų tipas: | - |
| Min. fokusavimo atstumas, nuotolis: | - |
| |
| Ekspozicojos kontrolė |
| Ekspozicijos korekcija: | -5 to +5 EV (1/3, 1/2 EV Steps) |
| Užrakto darbo greitis: | Mechanical Shutter 1/8000 to 30 Electronic Shutter 1/32000 to 30 Seconds |
| ISO jautrumas: | - |
| Baltos spalvos balansas: | 2500 to 9900K |
| |
| Fotografavimo rėžimai |
| Rankiniai nustatymai: | - |
| Automatinės fotografavimo programos: | - |
| Nepertraukiamo fotografavimo greitis: | 30 fps |
| Filmavimas: | - |
| Vaizdo ieškiklis: | Elektroninis |
| Blykstė: | - |
| |
| Atmintis |
| Komplektuojama atmintis: | - |
| Keičiama atmintis: | - |
| Nesuspaustas formatas: | - |
| Jungtys: | - |
| |
| Maitinimo šaltiniai |
| Akumuliatorius: | NP-FZ100 |
| Įkroviklis: | - |
| Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu: | - |
| |
| Fizikinės charakteristikos |
| Korpusas: | - |
| Korpuso spalva: | juoda |
| Svoris be akumuliatoriaus: | 658 g |
| Matmenys PxAxI: | 136.1 x 96.9 x 82.9 mm |
| |
| Priedai |
| Gamintojo rekomenduojami priedai: | - |
| Papildomos pastabos: | - |
| Priedai prie produkto: | - |
| Konsultanto komentaras: | - |