Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C / DX |
| Židinio nuotolis: | 16-55 |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony E |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F 2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 17 |
| Grupės: | 12 |
| Specialūs elementai / padengimai: | Two AA (advanced aspherical) elements, two aspherical elements, three ED (extra-low dipsersion) elements. Fluorine coated front element. |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.33m. |
| Maksimalus priartinimas: | 0.2x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Linear Motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 494 g. |
| Diametras: | 73 mm |
| Ilgis: | 100 mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | Išvažiuojantis |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | Nėra |
| Filtro diametras: | 67mm |
| Blendos modelis: | ALC-SH161 |
| Trikojo laikiklis: | Nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)
























.jpg)















































































Vilniuje: +370 682 15074