Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Artinantis Objektyvas |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 70–200 mm |
| Stabilizacija: | Yra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 11 |
| Optika | |
| Elementai: | 32 |
| Grupės: | 18 |
| Specialūs elementai / padengimai: | One double-side aspherical and one extreme aspherical element + Nano AR coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.96 m (37.8″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.25× |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Ultragarsinis |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 1480 g (3.26 lb) |
| Diametras: | 88 mm (3.46″) |
| Ilgis: | 200 mm (7.87″) |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | - |
| Priartinimo metodas: | Išvažiuojantis (extending) |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | Yra |
| Filtro diametras: | 77mm |
| Blendos modelis: | ALC-SH145 |
| Trikojo laikiklis: | yra |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)

































.jpg)












































































Vilniuje: +370 682 15074