Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto Židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | - |
| Židinio nuotolis: | 85 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F1.4 |
| Siauriausia diafragma: | F16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 14 |
| Optika | |
| Elementai: | 11 |
| Grupės: | 11 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 31.5" / 80 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.11x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | - |
| Atstumo skalė: | - |
| FG skalė: | - |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 642 g |
| Diametras: | 84.7mm |
| Ilgis: | 107.3 mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 77mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)
























































.jpg)











































Vilniuje: +370 682 15074