| |
| Vaizdo jutiklis |
| Efektyvūs vaizdo taškai: | 20 megapixels |
| Jutiklio dydis ir tipas: | 1″ (13.2 x 8.8 mm) BSI-CMOS |
| Maks. nuotraukų dydis: | 5472 x 3648 |
| Santykis: | 1:1, 4:3, 3:2, 16:9 |
| |
| Objektyvas |
| Optinis priartinimas: | 2.9× |
| Skaitmeninis didinimas: | Yra (3.8x) |
| Maks. diafragma: | F1.8–2.8 |
| Vaizdo stabilizavimas: | - |
| Objektyvo tipas: | - |
| LCD ekranas: | 921,600 taškų |
| |
| Fokusavimas |
| Fokusavimo rėžimų tipas: | - |
| Min. fokusavimo atstumas, nuotolis: | 5 cm (1.97″) |
| |
| Ekspozicojos kontrolė |
| Ekspozicijos korekcija: | ±3 (at 1/3 EV steps) |
| Užrakto darbo greitis: | 1/2000 sec; 1/32000 sec (elektroninis) |
| ISO jautrumas: | 80-25600 |
| Baltos spalvos balansas: | 9 |
| |
| Fotografavimo rėžimai |
| Rankiniai nustatymai: | - |
| Automatinės fotografavimo programos: | Contrast Detect (sensor) Phase Detect Multi-area Center Selective single-point Tracking Single Continuous Touch Face Detection Live View |
| Nepertraukiamo fotografavimo greitis: | 24.0 fps |
| Filmavimas: | 3840 x 2160 @ 30p / 100 Mbps, XAVC S, MP4, H.264, Linear PCM |
| Vaizdo ieškiklis: | - |
| Blykstė: | Nėra |
| |
| Atmintis |
| Komplektuojama atmintis: | - |
| Keičiama atmintis: | SD/ SDHC/SDXC, Memory Stick Pro Duo/ Pro-HG Duo |
| Nesuspaustas formatas: | RAW |
| Jungtys: | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
| |
| Maitinimo šaltiniai |
| Akumuliatorius: | NP-BX1 |
| Įkroviklis: | - |
| Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu: | 260 |
| |
| Fizikinės charakteristikos |
| Korpusas: | - |
| Korpuso spalva: | - |
| Svoris be akumuliatoriaus: | 294 g |
| Matmenys PxAxI: | 105 x 60 x 44 mm (4.13 x 2.36 x 1.73″) |
| |
| Priedai |
| Gamintojo rekomenduojami priedai: | - |
| Papildomos pastabos: | - |
| Priedai prie produkto: | - |
| Konsultanto komentaras: | - |