Prekių palyginimas
Tamron objektyvas 35mm F2.8 Di III OSD M1:2 (Sony FE)
Kaina: 188.00 €
Kaina: 188.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio macro |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 35mm |
| Stabilizacija: | nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | - |
| Diafragmos valdymo žiedas: | nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 9 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | Low-dispersion and aspherical elements + BBAR and fluorine coatings |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.15 m (5.91″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.5× |
| Autofokusavimas: | yra |
| Variklio tipas: | Micromotor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | nėra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 210 g (0.46 lb) |
| Diametras: | 73 mm (2.87″) |
| Ilgis: | 64 mm (2.52″) |
| Izoliavimas: | yra |
| Spalva: | juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 67mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)




























.jpg)













































































Vilniuje: +370 682 15074