Prekių palyginimas
Tamron objektyvas 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 (Sony FE)
Kaina: 898.00 €
Kaina: 898.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | - |
| Židinio nuotolis: | 70-180mm |
| Stabilizacija: | Yra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 15 |
| Grupės: | 20 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.3 m |
| Maksimalus priartinimas: | - |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | - |
| Atstumo skalė: | - |
| FG skalė: | - |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 855 g |
| Diametras: | - |
| Ilgis: | 156.5 |
| Izoliavimas: | - |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 67mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)



































































.jpg)



































Vilniuje: +370 682 15074