LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo kameros


Sony ILME-FX30 Super 35 formato kamera (Body)
Sony ILME-FX30 Super 35 formato kamera (Body) Sony ILME-FX30 Super 35 formato kamera (Body) Sony ILME-FX30 Super 35 formato kamera (Body) Sony ILME-FX30 Super 35 formato kamera (Body) Sony ILME-FX30 Super 35 formato kamera (Body) Sony ILME-FX30 Super 35 formato kamera (Body)

Sony ILME-FX30 Super 35 formato kamera (Body) + papildoma 1-erių metų garantija

1 888.00 €

2 088.00
Sutaupote: 200.00


Iki akcijos pabaigos liko:


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: ILME-FX30
Gamintojas: Sony
Prekyboje: turime 3+ vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisPasinerkite į filmų kūrimo pasaulį

 

 

„Sony“ pripažinta „Cinema Line“ kamerų serija dėl nuostabių kinematografinių vaizdų, didelio našumo ir efektyvios darbo eigos yra filmų kūrimo standartas. Filmuokite be rūpesčių su „S-Cinetone™“ ir „S-Log3“, naudodami kokybišką spalvų koregavimą ir daug kitų funkcijų. Su kompaktiška FX30 kamera filmų kūrimas naujokams taps prieinamesnis nei anksčiau.

 

 

 

 

Gražūs vaizdai

Pažangi technologija, užtikrinanti išskirtinę raišką

 

Kameros FX30 iš galo apšviestas „Exmor™ R APS-C CMOS“ jutiklis fiksuoja įsimintinus vaizdus su išskirtine raiška ir mažu lauko gyliu. 6K perdiskretizavimo funkcija suglaudina didžiulį informacijos kiekį 4K įraše, o BIONZ XR™ apdorojimo variklis atlieka natūralių spalvų klasifikavimą, atkuria tikroviškas spalvas, mažina triukšmą ir kitaip pagerina vaizdo kokybę.

 
 

„S-Cinetone“ užtikrina kokybę be spalvų koregavimo

 

„S-Cinetone“ vaizdo profilis sukuria kino filmų spalvas, odos atspalvius ir kitus vizualinius aspektus tiesiogiai kameroje, neredaguojant nufilmuotos medžiagos spalvų.

 
   

Begalinės išraiškos galimybės su „S-Log3“

 

Siekiant derinti spalvas ir išnaudoti visas vaizdo jutiklio galimybes filmuojant su FX30, naudojama „S-Log3“ gama spalvų kreivė. Ji leidžia pasinaudoti plačia FX30 spalvų gama ir 14+ platuma, siekiant išgauti tikrą kino vaizdo kokybę apdorojant nufilmuotą medžiagą.

 

Naudotojo LUT suteikia tikslią vaizdo peržiūrą

 

Keičiamas iš anksto nustatytas ir naudotojo pateiktas LUT lenteles galima taikyti FX30 skystųjų kristalų ekranui ir HDMI išvesčiai, siekiant geriau ir tiksliau suprasti, kaip atrodys galutinis vaizdas.

  
   

10 bitų 4:2:2 įrašymas platesniam redagavimui

 

FX30 gali įrašyti 10 bitų 4:2:2 vaizdą, jei naudojamas „Long GOP“ arba „All-Intra“ glaudinimas, perteikiant daugiau spalvų informacijos ir sukuriant pilnesnius, natūralesnius filmuotos medžiagos spalvų perėjimus.

 

  
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite