LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Sisteminiai fotoaparatai


Panasonic Lumix DC-S5M2XE Body
Panasonic Lumix DC-S5M2XE Body Panasonic Lumix DC-S5M2XE Body Panasonic Lumix DC-S5M2XE Body Panasonic Lumix DC-S5M2XE Body Panasonic Lumix DC-S5M2XE Body Panasonic Lumix DC-S5M2XE Body

Panasonic Lumix DC-S5M2XE Body

2 198.00 €


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *s5m2*pancb2023*pbf2023*p2024
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: turime 3 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisLumix DC-S5M2X

 

Įvaldykite kūrybines funkcijas.

 

Dėl pažangių PDAF ir I.S. (vaizdo stabilizavimo) funkcijų LUMIX S5IIX naudojimo patirtis tikrai bus išskirtinė. Šiuo kompaktišku viso kadro neveidrodiniu fotoaparatu neribotai fiksuokite aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus, bei mėgaukitės didesniu mobilumu.


LUMIX dizaino principas: suteikti formą emocijoms

 

Naujasis visiškai juodas LUMIX S5IIX dizainas sukurtas taip, kad skatintų kūrėją susitelkti į fotografuojamą objektą ir pamiršti naudojamus įrankius. Jis dera su fotografavimo aplinka ir apsaugo nuo atspindžių ant diafragmos ar įrašymo laikmenos, taip palaikant meninį kūrybiškumą.

 
   

Aukštesnis vizualinės išraiškos lygis

 

LUMIX S5IIX modelyje įrašymas ir atkūrimas palaikomas naudojant per USB prijungtą išorinį SSD. Be to, galimybė įrašyti „ProRes 422 HQ“ (maks. 1,9 Gb/sek.) ir 4:2:2 10 bitų „All-Intra“ įrašus tiesiai į SSD suteikia ne tik mobilumo ir didelės talpos, bet ir užtikrina didesnį efektyvumą kuriant duomenų atsarginę kopiją bei atliekant galutinį apdorojimą.

 

Transliuokite tiesiogiai bet kada ir bet kur

 

Pasirinkite mėgstamiausią transliavimo būdą ir dalinkitės naujienomis realiuoju laiku! Jei naudojate lauke, tiesioginę transliaciją belaidžiu ryšiu (RTMP/RTMPS) lengvai nustatysite „LUMIX Sync“ programa. Naudojant patalpose, galima naudoti labai stabilią laidinę tiesioginę transliaciją (RTP/RTSP).


・Iš esmės įmanomas tiesioginis transliavimas į platformas pagal RTMP/RTMPS (suderinamumas su visomis platformomis negarantuojamas.) Gali būti atvejų, kai tiesiogiai transliuoti nebus galima, kai pasikeičia platformos paslauga. Daugiau informacijos rasite platformos naudojimo sąlygose.

 
   

Fazės hibridinis AF agresyviam fotografavimui

 

Svarbiausia, kad automatinis fokusavimas būtų patikimas. Naujasis fazės hibridinis AF užtikrina greitį ir tikslumą, kad galėtumėte užfiksuoti tikslinį objektą net ir pačiomis sudėtingiausiomis aplinkybėmis, kuomet bandote užfiksuoti kelis objektus, esant foniniam arba prastam apšvietimui.

 

Puikiai pritaikytas užfiksuoti vaizdus einant: „Active I.S“ technologija

 

Naujas „Active I.S.“ leidžia kalbėti ir filmuoti tuo pačiu metu. Nustačiusi kameros sujudinimo būseną ir optimizuodama koregavimo santykį, „Active I.S.“ funkcija gali kompensuoti net ir stiprius fotoaparato sujudinimus beveik 200 %* geriau už įprastas sistemas.


* Palyginti su LUMIX S5. Židinio nuotolis – 20 mm, naudojant S-R2060.

 
   


Šilumos išsklaidymo valdymas neriboto laiko filmavimui

 

4:2:2 10 bitų C4K/4K 60p/50p neribotas įrašymo laikas*. Kaip ir S5 modelio fotoaparate, kompaktiško korpuso „LUMIX S5IIX“ optimalaus veikimo šilumos išsklaidymo funkcija užtikrina galimybę daryti įrašus ilgesnį laiką net ir esant didelėms apkrovoms (pvz., darant didesnės nei 4K raiškos vaizdo įrašus, HFR vaizdo įrašus).


* Fotoaparatas gali sustabdyti vaizdo įrašymą, jei jis naudojamas žemesnėje arba aukštesnėje nei rekomenduojamoje (nuo 0 iki 40 laipsnių) aplinkos temperatūroje. Įrašymas sustabdomas nepertraukiamai filmuojant ilgiau nei 30 minučių [6K / 29,97p] [6K / 25,00p] [5,9K / 29,97p] [5,9K / 25,00p] formatu ir šilumos valdymo režimui parinkus standartinį nustatymą.

 
Vaizdo jutiklis
Efektyvūs vaizdo taškai:
Jutiklio dydis ir tipas:
Maks. nuotraukų dydis:
Santykis:
 
Objektyvas
Optinis priartinimas:
Skaitmeninis didinimas:
Maks. diafragma:
Vaizdo stabilizavimas:
Objektyvo tipas:
LCD ekranas:
 
Fokusavimas
Fokusavimo rėžimų tipas:
Min. fokusavimo atstumas, nuotolis:
 
Ekspozicojos kontrolė
Ekspozicijos korekcija:
Užrakto darbo greitis:
ISO jautrumas:
Baltos spalvos balansas:
 
Fotografavimo rėžimai
Rankiniai nustatymai:
Automatinės fotografavimo programos:
Nepertraukiamo fotografavimo greitis:
Filmavimas:
Vaizdo ieškiklis:
Blykstė:
 
Atmintis
Komplektuojama atmintis:
Keičiama atmintis:
Nesuspaustas formatas:
Jungtys:
 
Maitinimo šaltiniai
Akumuliatorius:
Įkroviklis:
Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu:
 
Fizikinės charakteristikos
Korpusas:
Korpuso spalva:
Svoris be akumuliatoriaus:
Matmenys PxAxI:
 
Priedai
Gamintojo rekomenduojami priedai:
Papildomos pastabos:
Priedai prie produkto:
Konsultanto komentaras:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite