Sisteminiai fotoaparatai
Sigma FP Sisteminis Fotoaparatas
| Dėl kainos teirautis |
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Sigma
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
TeirautisVartotojo vadovas atsisiuntimui: https://www.sigma-global.com/en/download/cameras/brochures-manuals/
| Vaizdo jutiklis | |
| Efektyvūs vaizdo taškai: | 25 megapixels |
| Jutiklio dydis ir tipas: | Pilno kadro 35.9 x 23.9 mm |
| Maks. nuotraukų dydis: | 6000 x 4000 |
| Santykis: | 1:1, 4:3, 3:2, 16:9 |
| Objektyvas | |
| Optinis priartinimas: | |
| Skaitmeninis didinimas: | |
| Maks. diafragma: | |
| Vaizdo stabilizavimas: | |
| Objektyvo tipas: | |
| LCD ekranas: | |
| Fokusavimas | |
| Fokusavimo rėžimų tipas: | |
| Min. fokusavimo atstumas, nuotolis: | |
| Ekspozicojos kontrolė | |
| Ekspozicijos korekcija: | |
| Užrakto darbo greitis: | |
| ISO jautrumas: | 100-25600 |
| Baltos spalvos balansas: | Taip (6 rėžimai) |
| Fotografavimo rėžimai | |
| Rankiniai nustatymai: | Taip |
| Automatinės fotografavimo programos: | |
| Nepertraukiamo fotografavimo greitis: | 12.0 fps |
| Filmavimas: | 3840 x 2160 @ 30p, MOV, H.264, Linear PCM |
| Vaizdo ieškiklis: | Nėra |
| Blykstė: | Nėra |
| Atmintis | |
| Komplektuojama atmintis: | |
| Keičiama atmintis: | |
| Nesuspaustas formatas: | RAW |
| Jungtys: | USB 3.1 Gen 1 (5 GBit/sec) |
| Maitinimo šaltiniai | |
| Akumuliatorius: | BP-51 |
| Įkroviklis: | |
| Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu: | |
| Fizikinės charakteristikos | |
| Korpusas: | |
| Korpuso spalva: | |
| Svoris be akumuliatoriaus: | 422 g |
| Matmenys PxAxI: | 113 x 70 x 45 mm |
| Priedai | |
| Gamintojo rekomenduojami priedai: | |
| Papildomos pastabos: | |
| Priedai prie produkto: | |
| Konsultanto komentaras: | |
Susijusios prekės
Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai (3)
Plačiakampiai objektyvai (2)
Plačiakampiai fiksuoto židinio objektyvai (11)
Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai (26)
Objektyvai ir aksesuarai (2)

Tinklo adapterių komplektai (3)



































.jpg)












































































Vilniuje: +370 682 15074