LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Sisteminiai fotoaparatai


Sony A9 III body
Sony A9 III body Sony A9 III body Sony A9 III body Sony A9 III body Sony A9 III body Sony A9 III body

Sony A9 III body + 200 EUR pasirinktam objektyvui + papildoma 1-erių metų garantija

6 398.00 €

6 978.00
Sutaupote: 580.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: ILCE9M3B.CEC
Gamintojas: Sony
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisNaujas judėjimas

 

Pirmasis pasaulyje viso kadro vaizdo jutiklis su bendrojo užrakto sistema fotoaparate „α9 III“ keičia žaidimo taisykles – dabar galima fiksuoti greitai judančius objektus neiškreipiant vaizdo ir išsaugant detalias akimirkas.

 

 

 

Prasideda nauja fotografavimo era

 

„α9 III“ yra pirmasis pasaulyje viso kadro sluoksniuotasis 24,6 MP CMOS vaizdo jutiklis su bendrojo užrakto sistema. Skirtingai nuo vaizdo sukarpymo jutiklio, kuris įrašo vaizdus nuo viršutinės taškų eilės iki apatinės, naujasis „Exmor RS™“ išryškina ir nuskaito visus taškus vienu metu, todėl fotoaparatas gali fiksuoti greitai judančius objektus visiškai be iškraipymų. Pridėjus didžiausią 1/80000 sek. užrakto greitį (1/16000 sek. nepertraukiamo fotografavimo režimu) fotoaparatas „α9 III“ kuria naujas profesionalios fotografijos taisykles.

 

(1) Taškų plotas (2) Greita signalų apdorojimo grandinė (3) Vaizdo apdorojimo modulis

 

Nuolatinis fotografavimas be užtemimų, 120 k./sek.

 

„α9 III“ pasižymi greičiu ir tikslumu, todėl juo galima lengvai užfiksuoti lemiamas akimirkas. Jis gali fotografuoti nepertraukiamomis serijomis iki 120 k./sek. greičiu su visišku AF / AE sekimu, ir visa tai be vaizdo ieškiklio užtemimo, o jo itin pažangus DI procesorius atpažįsta objektus stebėtinai tiksliai ir patikimai.

 
   

Išsaugokite sekundės dalį trunkančias akimirkas

 

Didžiausias 1/80000 sek. „α9 III“ užrakto greitis leidžia lengvai užfiksuoti greitai judančius objektus beveik bet kokioje situacijoje. Suderinama „Sony“ blykstė (pvz., HVL-F60RM2 arba HVL-F46RM) gali būti sinchronizuojama esant bet kokiam užrakto greičiui, išvengiant staigaus, nelinijinio apšvietimo naudojant didelės spartos sinchronizavimą (HSS), ir užtikrinant tolygų viso vaizdo apšvietimą.

 

BIONZ XR™ vaizdo apdorojimo modulis

 

BIONZ XR procesorius turi iki aštuonių kartų didesnę apdorojimo galią nei ankstesni procesoriai, todėl sumažina apdorojimo vėlavimą ir padidina nuotraukų apdorojimo galią. Didelį kiekį duomenų, kuriuos generuoja „Exmor RS™“ vaizdo jutiklis, galima apdoroti realiuoju laiku net ir fotografuojant nepertraukiamomis serijomis iki 120 kadrų per sekundę greičiu. Tai gerokai pagerina vaizdo kokybę – nuo didesnės spalvų gradacijos ir tikroviškesnio spalvų atkūrimo iki vaizdo triukšmo sumažinimo. Fotoaparatas taip pat gali fiksuoti aukštos kokybės 14 bitų RAW vaizdus visais režimais.

 
   

Kompozitinis RAW fotografavimas sumažina triukšmą

 

Kompozitinis RAW fotografavimas fiksuoja kelis vaizdus (4, 8, 16 arba 32, pasirinktinai), kuriuos galima sujungti naudojant „Sony Imaging Edge Desktop™“ programą ir sukurti visos raiškos vaizdus su labai mažu triukšmu, ir taip fotografuoti laukinę gamtą dideliu užrakto greičiu arba portretus esant silpnam apšvietimui, pasiekiant itin aukštą vaizdo kokybę su mažu triukšmu net ir aukštesnėmis ISO nuostatomis. Be to, fotografuojant mažu jautrumu, „α9 III“ gali pasinaudoti drebėjimu, atsirandančiu fotografuojant iš rankos, ir naudodamas kompozitinį RAW sukurti vaizdams su mažiau klaidingų spalvų, trūkčiojimų.

 

(1) Standartinis (2) Kompozitinis RAW

 

Fotografavimas be užtemdymo

 

Mėgaukitės nepertraukiamu vaizdu per neužtemdomą vaizdo ieškiklį net ir nepertraukiamai fotografuodami sparčius judesius – tai sporto ir kitų greitai judančių objektų fotografijos revoliucija. Be to, iki minimumo sumažintas blaškantis laiko tarpas, kuris paprastai būna susijęs su EVF vaizdu, todėl galima užtikrintai fiksuoti trumpas akimirkas.

 
   

Iki 120 AF / AE sekimo skaičiavimų per sekundę

 

Leiskite fotoaparatui sekti – dėl spartaus naujojo vaizdo jutiklio nuskaitymo „α9 III“ gali atlikti iki 120 AF / AE sekimo skaičiavimų per sekundę, t. y. dvigubai daugiau nei jo pirmtakas. AF seka sudėtingus objekto judesius ir prognozuoja staigius judesius tiksliau nei anksčiau, o AE lengvai reaguoja į staigius šviesumo pokyčius. „α9 III“ toliau seka net ir nuolatinio fotografavimo metu, taip pat prisidėdamas prie didesnio tikslumo.


(1) AF / AE skaičiavimai (2) 120 kadrų per sek.

 

Atpažinimo AF realiuoju laiku

 

Naudodamas naujovišką DI procesorių, „α9 III“ tiksliai atpažįsta judesius pagal objekto formos duomenis. Žmogaus laikysenos įvertinimo technologija labai tiksliai atpažįsta ne tik akių, bet ir kūno bei galvos padėtį. Dėl to galima užfiksuoti ir sekti objektą, kuris yra nusisukęs nuo fotoaparato arba kurio veidas yra uždengtas. Toli esantis objektas, užimantis tik nedidelį kadro plotą (net mažesnį nei ankstesnėse realaus laiko atpažinimo AF iteracijose), gali būti atpažintas, jei yra netoli fokusavimo srities, kai užraktas yra nuspaustas iki pusės, fotografuojant nepertraukiamojo AF režimu. Tai gali pagreitinti fokusavimą, pavyzdžiui, per lengvosios atletikos ar slidinėjimo varžybas, kai sportininkas artėja iš tolo.

 
   

Blykstės sinchronizavimas esant bet kokiam užrakto greičiui

 

Su suderinama „Sony“ blykste (pavyzdžiui, HVL-F60RM2 arba HVL-F46RM) „α9 III“ gali atlikti blykstės sinchronizaciją iki maksimalaus 1/80000 sek. užrakto greičio. Dėl to blykstę galima naudoti papildomam objekto apšvietimui, kai fotografuojama lauke esant ryškiai dienos šviesai ir dideliam užrakto greičiui, sumažinant didelių apšvietimo įrenginių poreikį ir gerokai išplečiant fotografavimo galimybes.

 

Pakreipiamas monitorius didesniam fotografavimo lankstumui

 

„α9 III“ yra 4 ašių daugiakryptis monitorius, kuris sujungia įprasto pakreipiamo monitoriaus naudingumą su lankstumu, kurį suteikia kintamo kampo atidarymas į šonus, todėl galima nevaržomai reguliuoti kampą fotografuojant vertikaliai arba horizontaliai. Plonas, nepastebimas ir tvirtas mechanizmas leidžia atitraukti monitorių nuo korpuso galinės dalies ir pakreipti aukštyn iki 98°, žemyn iki 40° ir pasukti į šoną iki 180°. Lietimui jautrus, 3,2 tipo LCD monitorius optimizuotas fotografuoti lauke, jame užtikrinama 2,1 mln. taškų raiška, plati spalvų gama ir pakankamas ryškumas, kad vaizdas būtų aiškus ir lengvas.

 

 

 

 

 
Vaizdo jutiklis
Efektyvūs vaizdo taškai:
Jutiklio dydis ir tipas:
Maks. nuotraukų dydis:
Santykis:
 
Objektyvas
Optinis priartinimas:
Skaitmeninis didinimas:
Maks. diafragma:
Vaizdo stabilizavimas:
Objektyvo tipas:
LCD ekranas:
 
Fokusavimas
Fokusavimo rėžimų tipas:
Min. fokusavimo atstumas, nuotolis:
 
Ekspozicojos kontrolė
Ekspozicijos korekcija:
Užrakto darbo greitis:
ISO jautrumas:
Baltos spalvos balansas:
 
Fotografavimo rėžimai
Rankiniai nustatymai:
Automatinės fotografavimo programos:
Nepertraukiamo fotografavimo greitis:
Filmavimas:
Vaizdo ieškiklis:
Blykstė:
 
Atmintis
Komplektuojama atmintis:
Keičiama atmintis:
Nesuspaustas formatas:
Jungtys:
 
Maitinimo šaltiniai
Akumuliatorius:
Įkroviklis:
Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu:
 
Fizikinės charakteristikos
Korpusas:
Korpuso spalva:
Svoris be akumuliatoriaus:
Matmenys PxAxI:
 
Priedai
Gamintojo rekomenduojami priedai:
Papildomos pastabos:
Priedai prie produkto:
Konsultanto komentaras:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite