LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Veidrodiniai fotoaparatai


Nikon D850 Body
Nikon D850 Body Nikon D850 Body Nikon D850 Body Nikon D850 Body Nikon D850 Body

Nikon D850 Body + EU garantija 24 mėn.

2 788.00 €


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *nw23
Gamintojas: Nikon
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisTaip atrodo greitis, naudojant 45,4 MP

Užfiksuokite ypatingą momentą, naudodami geriausią greičio, detalių ir tikslumo derinį. Iki 9 fps serijos sparta, esant visai skyrai. Neprilygstamas automatinis fokusavimas.
Atskleiskite visas svarbiausias sekundes, naudodami geriausią galios ir patvarumo derinį. D850 fotografuoja 7 fps greičiu. Arba galite fotografuoti 9 fps sparta, naudodami pasirinktinį MB-D18 papildomą akumuliatorių bloką su įdėtu EN-EL18B akumuliatoriumi (naudojamas D5). Gausite visos skyros vaizdus, net fotografuodami RAW, o D5 akumuliatorius užtikrina iki 1840 nuotraukų vienu įkrovimu 

Tai jautrumas šviesai, niuansams ir išraiškai.


Atskleiskite detales, paslėptas tamsiausiose scenose ir giliausiuose šešėliuose. Pirmaujantis savo klasėje 64–25600 ISO diapazonas, išplečiamas nuo 32 iki 102400 (ekvivalentas).
Praktiškai betriukšmis veiksmingumas, esant dideliam ISO, ir neįtikėtinas tikslumas, net kai fotografuojate beveik tamsoje. Greita apdorojimo sistema EXPEED 5, paveldėta iš D5, užtikrina meistrišką nuotraukos kokybę naudojant labai platų ISO intervalą. Jautri automatinio fokusavimo sistema veikia labai tiksliai, iki -3 EV visuose fokusavimo taškuose, o centrinis taškas veikia esant -4 EV (ISO 100, 20 °C). 180 tūkst. pikselių RGB jutiklis ir patobulinta scenos atpažinimo sistema teikia puikius rezultatus iki -3 EV.

Tai jūsų darbas. 45,4 milijono pikselių tikrumo.

Viską lemia veikimas. Kai sujungiate labai didelės skyros vaizdavimo galią su lankstumu, kad galėtumėte fotografuoti bet kokioje aplinkoje ir prisiderinti prie bet kokios darbų eigos – jūs pirmaujate.
Kūrybiškas lankstumas. Ištvermė. Tikslumas. D850 ne tik veikia – tai tobulumas naujame lygmenyje. Gaunate nepriekaištingą vaizdą, nesvarbu, ar fotografuojate didelio, vidutinio ar mažo dydžio RAW vaizdą. Ir fotoaparatas, ir pasirinktinis MB-D18 papildomas akumuliatorių blokas puikiai apsaugoti nuo aplinkos poveikio, galite ilgai fotografuoti bet kur. Tai taip pat pirmasis DSLR, kuriame numatytas fokusavimo saugyklos režimas fotoaparate, kad gautumėte ypatingai ryškius vaizdus esant plačiam ryškumo gyliui.

Tai yra gamta.

Visapusiškai pasinaudokite šio fotoaparato įspūdingos skyros galimybėmis ir plačiu 64–25 600 ISO diapazonu, kad pavaizduotumėte gamtos pasaulį su stulbinančiomis detalėmis.
Nuo savanos iki atogrąžų miškų – fotoaparato D850 viso kadro iš galinės pusės apšviečiamas CMOS vaizdo jutiklis užtikrina stulbinančiai detalius 45,4 MP vaizdus. Betarpė lustinė lęšio konstrukcija padidina šviesos, patenkančios į jutiklį, kiekį ir taip užtikrina stulbinančiai platų fotoaparato ISO ir dinaminį diapazoną. Todėl gaunate neribotas galimybes fotografuoti esant bet kokiam apšvietimui.

Tai visiškai naujas lygis siekiant puikių rezultatų

Aistra. Atsidavimas. Pasiruošimas. Fotografuokite serijas iki 9 fps sparta. Parodykite viską, ko reikia, detaliuose 45,4 MP vaizduose.
Naudojant vien korpusą D850 fotografuoja 7 fps sparta. Be to, galite fotografuoti 9 fps sparta, naudodami atskirai įsigyjamą papildomą akumuliatorių bloką MB-D18 su įdėtu akumuliatoriumi EN-EL18B (naudojamu D5). Betarpė lustinė jutiklio lęšio konstrukcija ir greita EXPEED 5 sistema užtikrina, kad užfiksuosite išskirtines detales, taip pat garantuoja neįtikėtiną dinaminį diapazoną ir spartų apdorojimą. Vienoje fotografavimo dideliu greičiu serijoje galite užfiksuoti 14 arba 12 bitų nenuostolinio glaudinimo arba nesuglaudintų RAW (didelio dydžio) vaizdų. Be to, vaizdo jutiklis užtikrina, kad skyra būtų tinkama 8K skyros lauko iškaboms.

Tai nuostabus derinys

Padarykite daugiau – ne vien fotografuokite juos. Papasakokite istoriją. Pasinaudodami stulbinančiomis jautrumo šviesai ir dinaminio diapazono galimybėmis, priversite juos pajusti detalių galią.
Laiminga juodai ir baltai vilkinti pora, apšviesta iš nugaros ryškios saulės šviesos. Spalvingai apsirengę svečiai, šokantys fluorescencinių lempų šviesoje. Nesvarbu, kokia diena jūsų lauks, fotoaparato D850 foninio apšvietimo jutiklio konstrukcija užtikrina, kad užfiksuosite stulbinančiai detalių 45,4 MP vaizdų. 
 

Tai – jūsų vizija. Kurią be baimės paversite realybe.

Siekite geriausiai atskleisti savo sumanymus. Žavesys glūdi jūsų savitame stiliuje. Ir itin detaliuose 45,4 MP vaizduose. Tai geriausias įrankis siekiant tobulai atlikti darbą. Parodykite savo stilių. Aiškiai ir suprantamai. Fotoaparate D850 yra iš galinės pusės apšviečiamas CMOS jutiklis ir vaizdo procesorius EXPEED 5, todėl jis užtikrina geriausią skyros ir dinaminio diapazono derinį. Pasirinkus bet kurią jautrumo šviesai reikšmę iš plataus ISO 64–25 600 diapazono, nuotraukų kokybė yra išskirtinai gera. 

Atskleiskite viską

Menkiausias detales. Nuostabiai sufokusuotas. Naudodami išskirtinį mažataškio AF režimą galite susikoncentruoti į išskirtinius elementus.
Naudodami mažataškio AF režimą (Live View (tiesioginės peržiūros) režimu), galite kurti dramatiškus smulkių detalių reginius: naujo gaminio logotipą, suknelės tekstūrą. 8 cm (3,2 col.) 2 359 tūkst. taškų jutikliniame pakreipiamajame LCD ekrane galite naudoti jutiklinio užrakto atleidimo ir automatinio fokusavimo funkcijas, kai fotografuojate Live View (tiesioginės peržiūros) režimu, kad sukurtumėte laisvesnę kompoziciją. 

 

Vartotojo vadovas atsisiuntimui (lietuvių k.): https://downloadcenter.nikonimglib.com/lt/products/359/D850.html

Vartotojo vadovas atsisiuntimui (anglų k.): https://downloadcenter.nikonimglib.com/en/products/359/D850.html

 
Vaizdo jutiklis
Efektyvūs vaizdo taškai:46 mln.
Jutiklio dydis ir tipas:BSI-CMOS; Full frame (35.9 x 23.9 mm)
Maks. nuotraukų dydis:8256 x 5504
Santykis:1:1, 5:4, 3:2, 16:9
 
Objektyvas
Optinis priartinimas:
Skaitmeninis didinimas:
Maks. diafragma:
Vaizdo stabilizavimas:
Objektyvo tipas:
LCD ekranas:3.2″; 2,359,000 taškų
 
Fokusavimas
Fokusavimo rėžimų tipas:
Min. fokusavimo atstumas, nuotolis:
 
Ekspozicojos kontrolė
Ekspozicijos korekcija:±5 (1/3 EV, 1/2 EV, 1 EV žingsniu)
Užrakto darbo greitis:1/8000 - 30 sek.
ISO jautrumas:Auto, 64-25600 (išplėčiant iki 32-102400)
Baltos spalvos balansas:14 režimų
 
Fotografavimo rėžimai
Rankiniai nustatymai:
Automatinės fotografavimo programos:
Nepertraukiamo fotografavimo greitis:9 k/s
Filmavimas:MPEG-4; 2160p; 1080p; 720p
Vaizdo ieškiklis:Optinis, dengiantis 100% vaizdo
Blykstė:Nėra integruotos
 
Atmintis
Komplektuojama atmintis:-
Keičiama atmintis:SD/SDHC/SDXC (UHS-II palaikymas) + XQD
Nesuspaustas formatas:NEF
Jungtys:USB3.0; mini-HDMI; WiFi; NFC; Bluetooth
 
Maitinimo šaltiniai
Akumuliatorius:EN-EL15a
Įkroviklis:
Baterijų veikimo laikas su vienu įkrovimu:1840
 
Fizikinės charakteristikos
Korpusas:
Korpuso spalva:
Svoris be akumuliatoriaus:1005 g. su akumuliatoriumi
Matmenys PxAxI:146 x 124 x 79 mm
 
Priedai
Gamintojo rekomenduojami priedai:
Papildomos pastabos:
Priedai prie produkto:
Konsultanto komentaras:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite