LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Fujifilm „X-A1“ sisteminis fotoaparatas jau prekyboje

2013-09-24 Fujifilm „X-A1“ sisteminis fotoaparatas jau prekyboje

X-A1

„Fujifilm“ ketvirtas sisteminis fotoaparatas – „Fujifilm X-A1“. Fotoaparatas yra  skirtas ieškantiems savo pirmojo fotoaparato su keičiamais objektyvais ir pasižymi „APS-C CMOS“ jutikliu, „EXR Processor II“ procesoriumi, ypatingu stiliumi ir valdymo galimybėmis bei pažangiomis fotografavimo funkcijomis. Kartu su fotoaparatu pridedamas ir naujas „FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS objektyvas“ (76-350mm atitikmuo).

 

„Fujifilm X-A1“ yra toks pat lengvas (vos 330 g) ir kompaktiškas kaip ir neseniai pristatytas fotoaparatas “Fujifilm X-M1“. Didelis, 16 mln. taškų „APS-C CMOS“ jutiklis leidžia mėgautis sodrių tonų išraiška, gražaus „bokeh“ efekto sukūrimu, didesniu dinaminiu diapazonu net iki 25 600 ISO. Jutiklis užtikrina švarų vaizdą ir mažą triukšmą net ir prasto apšvietimo sąlygomis – fotografuojant naktį arba viduje, kai yra reikalingas didelis jautrumas. Be to, puikiai atkuriami natūralūs odos atspalviai ir ryški dangaus spalva – nuo gilios mėlynos iki saulėlydžio raudonio.

 

„EXR Processor II“ užtikrina aukštą vaizdo kokybę ir greitą atsaką: veikimo pradžios laikas – 0.5 sek, užrakto vėlavimas – 0.05 sek., o maksimalus greitasis fotografavimas – net 5.6 k./sek. (maks. 30 k.).

 

Fotoaparatas išsiskiria ypatingu, „Fujifilm X“ klasei būdingu stiliumi ir pirmą kartą didesniu korpuso spalvų pasirinkimu: juoda, mėlyna ir raudona. Fotoaparatą patogu valdyti viena ranka – intuityviai ir greitai pasirinkti reikiamas funkcijas net ir fiksuojant atsitiktinius kadrus. Visi mygtukai ir režimų ratukai išdėstyti dešinėje ekrano pusėje. Filmavimo mygtukas dėl filmavimo sustabdymo ir paleidimo yra ypatingai paprastas ir patogus naudoti.

 

„Fujifilm X-A1“ pasižymi visomis savybėmis, kurių galėtų norėti pirmą kartą nusprendusieji įsigyti sisteminį fotoaparatą, įskaitant pakreipiamą 3 col. aukštos raiškos LCD ekraną (920 000 taškų), leidžiantį fiksuoti vaizdus iš pačių netikėčiausių perspektyvų; integruotą išmaniąją blykstę, reguliuojančią šviesos kiekį priklausomai nuo fotografavimo sąlygų; ir Wi-Fi® jungtį, skirtą perkelti nuotraukas į išmaniuosius telefonus, kompiuterius ar atvirkščiai – iš minėtų įrenginių į fotoaparatą bei suteikiančią galimybę naudotis automatinio išsaugojimo galimybe.

 

8 pažangūs filtrai leidžia naudoti specialius efektus: žaislinio fotoaparato, miniatiūros, pop spalvų, kontrastingumo mažinimo/didinimo, spalvos išskyrimo, švelnaus fokuso ir dinamiško tono. Daugialypės ekspozicijos režimas leidžia komponuoti kelis kadrus, o juostos imitavimo režimai leidžia išgauti skirtingų juostelių vaizdą: PROVIA, Velvia, ASTIA, juoda/balta ir Sepia. Šiuos režimus galima naudoti ir filmuojant pilna HD raiška (1920x1080).

 

„Fujifilm X-A1“ yra suderinamas su visais X jungtį turinčiais objektyvais.

  

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite