Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Full-Frame |
| Židinio nuotolis: | 50mm |
| Stabilizacija: | - |
| Bajoneto jungtis: | Leica L |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/1.2 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | - |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 13 |
| Optika | |
| Elementai: | 17 |
| Grupės: | 12 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 40 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.16x |
| Autofokusavimas: | - |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | Autofocus |
| Atstumo skalė: | - |
| FG skalė: | - |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 745 g |
| Diametras: | 81 mm |
| Ilgis: | 108.8 mm |
| Izoliavimas: | - |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 72mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)












































.jpg)





























































Vilniuje: +370 682 15074