LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
Pratęsiama „Canon“ pinigų grąžinimo akcija!!!

2023-12-07 Pratęsiama „Canon“ pinigų grąžinimo akcija!!!

Pinigų grąžinimas už „Canon“ (2023-11-13 - 2024-01-31)

 

Kaip galiu dalyvauti akcijoje?


Dalyvis, norėdamas dalyvauti pinigų grąžinimo akcijoje, turi įsigyti Akcijos prekę Akcijos laikotarpiu IR pateikti galiojančią internetinę paraišką akcijos laikotarpiu nuo 2023-11-13 iki 2024-01-31.


Prašymai turi būti teikiami išsamiai ir teisingai užpildant (nurodant galiojantį gaminio serijos numerį) formą internete, adresu https://canon-winter-nordic-2023.sales-promotions.com/lt/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=32 . Dalyviai turės nuskenuoti, įkelti ir prie internetinės prašymo formos pridėti čekio kopiją arba užsakymo internetu patvirtinimo kopiją. Tada dalyviai gaus el. laišką, patvirtinantį, kad jų prašymas gautas.

 

Akcijos produktai bus prieinami, kol bus atsargų. „Canon“ nebus atsakinga už tai, kad mažmenininkai neįvykdys Akcijos gaminių užsakymų Akcijos laikotarpiu.


„Canon“ nesvarstys paraiškų po 2024 m. vasario 14 d., trečiadienio vidurnakčio. „Canon“ nelaikys programų, kurios, jos nuomone, yra neišsamios arba neįskaitomos. „Canon“ neatsako už pavėluotas arba nepristatytas programas.

Vienam įsigytam Akcijos gaminiui galima pateikti tik vieną prašymą.

Įmonių ar asmenų, kurie perka dideliais kiekiais (daugiau nei 10 Akcijos gaminių per Akcijos laikotarpį), prašymai nebus tinkami dalyvauti šioje akcijoje.

Pinigų grąžinimo galima reikalauti už visus išvardytus kampanijos produktus, nepriklausomai nuo to, ar jie įsigyti atskirai, ar kaip rinkinio, ar kaip paketo dalis.

Šia akcija negalima pasinaudoti kartu su jokia kita.

 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Dalyviams už įsigytus Akcijos gaminius bus grąžinta nurodyto dydžio pinigų suma.

Gavusi ir patikrinusi prašymą, „Canon“ pasirūpins tiesioginiu BACS pervedimu į Dalyvio banko sąskaitą. Jokie alternatyvūs susitarimai nesudaromi ir grynieji pinigai ar čekiai neteikiami.

 

„Canon“ stengsis atlikti pervedimą BACS per 4–6 savaites nuo išsamaus ir galiojančio prašymo gavimo.

Vienam galiojančiam prašymui bus atliekamas tik vienas BACS mokėjimas.

Jei esate PVM mokėtojas ir gaunate pinigų grąžinimą, dėl to gali sumažėti apmokestinamoji pirkinio vertė, todėl jums gali tekti atitinkamai sumažinti pirkimo mokestį.


Akcijoje dalyvaujančios prekės 

Susijusios naujienos

Visos naujienos
 
 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite