Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuotinio židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 300mm |
| Židinio nuotolis: | 300mm |
| Stabilizacija: | Yra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | - |
| Diafragmos valdymo žiedas: | - |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 11 |
| Optika | |
| Elementai: | 20 |
| Grupės: | 16 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 2 m |
| Maksimalus priartinimas: | - |
| Autofokusavimas: | - |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Yra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 1470 g |
| Diametras: | 12.4 cm |
| Ilgis: | 26.4 cm |
| Izoliavimas: | - |
| Spalva: | Balta |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 40.5 |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)






























.jpg)









































































Vilniuje: +370 682 15074