Makro objektyvai
Tokina objektyvas FIRIN 100mm F/2.8 FE AF MACRO (Sony FE)
|
498.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Tokina
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm |
| Židinio nuotolis: | 100mm |
| Stabilizacija: | nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/2.8 |
| Siauriausia diafragma: | f/32 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 9 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | Multi-coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 30 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 1x (1:1) |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | Judantis į prieki |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 570 g |
| Diametras: | 74mm |
| Ilgis: | 123mm |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 55 mm |
| Blendos modelis: | BH-533 |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)






































































.jpg)




































Vilniuje: +370 682 15074