LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai


Nikon objektyvas NIKKOR Z 35mm f/1.4
Nikon objektyvas NIKKOR Z 35mm f/1.4

Nikon objektyvas NIKKOR Z 35mm f/1.4

698.00 €


Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Nikon
Prekyboje: turime 2 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisNikon objektyvas NIKKOR Z 35mm f/1.4

 

Kai gatvės yra jūsų drobė, o natūrali šviesa - jūsų teptukas, NIKKOR Z 35 mm f/1,4 yra pagrindinis viso kadro objektyvas, kurio jums reikia. Greita f/1,4 diafragma ir įspūdingas atvaizdavimo našumas suteikia visišką laisvę klajoti, laukti ir kurti su šviesa.

 

NIKKOR Z 35 mm f/1,4 objektyvas yra paruoštas taip, kad galėtų užfiksuoti tą akimirką, kai elementai susilieja. Visada greitai reaguojantis automatinis fokusavimas yra nuostabiai sklandus ir stabilus, o vos 0,27 m fokusavimo atstumas suteikia naudotojams daug galimybių žengti žingsnį į priekį ir užpildyti kadrą ryškiomis intriguojančių detalių nuotraukomis arba įrašyti vaizdo įrašą ankštoje erdvėje. Be to, šis 35 mm viso kadro objektyvas pasižymi lengva konstrukcija ir yra kruopščiai užsandarintas, o tai yra privalumas tiems, kurie nori laisvai vaikščioti toliau ir tyrinėti, kas slypi už kito kampo, nesvarbu, koks būtų oras.


Šis Nikon Z viso kadro pagrindinių objektyvų asortimento papildymas skirtas įkvėpti kūrybiškumui ir padėti fotografams papasakoti savo istorijas gražiais, išraiškingais vaizdais. Tai daugiau nei objektyvas - tai vartai į meninius ieškojimus." 


Pagrindinių funkcijų santrauka: NIKKOR Z 35mm f/1.4


Greitas 35 mm viso kadro pagrindinis objektyvas: 35 mm židinio nuotolio objektyvas, labai mėgstamas dėl žmogaus akies perspektyvos, puikiai tinka gyvenimo turtingumui tyrinėti. Idealiai tinka gatvės fotografijai, kelionių reportažams, renginiams ir vaizdo įrašams.
f/1,4 diafragma, užtikrinanti kūrybinį lankstumą: greita maksimali diafragma suteikia daugiau laisvės fotografuojant su turima šviesa. Lengvai užfiksuokite dideles, nuostabiai minkštas bokeh ar nagų aštrumo nuotraukas prastai apšviestose scenose ir užfiksuokite veiksmą neprarasdami ryškumo.
Greitas ir patikimas AF: Nikon greita ir tiksli daugkartinio fokusavimo sistema, todėl automatinis fokusavimas yra nuostabiai sklandus ir tolygus.
Klasikinė 35 mm vaizdo perspektyva: f/1,4 diafragma leidžia tiksliai valdyti lauko gylį ir bokeh efektą. Fokusavimo dvelksmas slopinamas, o linijinis fokusavimas gali būti įjungtas, kad būtų galima kontroliuoti tikslų rankinį fokusavimą.
0,27 m artimas fokusavimas: veido išraiškos, tekstūrinės detalės, gestai - fotografai ir vaizdo įrašų kūrėjai gauna daug erdvės priartėti ir užpildyti kadrą.
Visada lankstus: gaudykite besikeičiančią šviesą? Naudokite valdymo žiedą be spragtelėjimo, kad sklandžiai valdytumėte diafragmą, ISO, ekspozicijos kompensavimą ir dar daugiau.
Neribotas nešiojamumas: sveria vos 415 g (apytiksliai), o visos judančios objektyvo korpuso dalys yra kruopščiai užsandarintos, kad būtų ilgaamžės ir nekeltų rūpesčių.


 
Pagrindiniai parametrai
Objektyvo tipas:Fiksuoto židinio
Maksimalus kadro dydis:35mm FF
Židinio nuotolis:35 mm
Stabilizacija:
Bajoneto jungtis:Nikon Z
 
Diafragma
Plačiausia diafragma:F1.4
Siauriausia diafragma:F16
Diafragmos valdymo žiedas:
Diafragmos lapelių kiekis:9
 
Optika
Elementai:11
Grupės:9
Specialūs elementai / padengimai:
 
Fokusavimas
Minimalus fokusavimas:0.27m
Maksimalus priartinimas:0.18 x
Autofokusavimas:
Variklio tipas:
Rankinio ryškumo patikslinimas:
Fokusavimo metodas:
Atstumo skalė:
FG skalė:
 
Fiziniai duomenys
Svoris:415 g
Diametras:74.5 mm
Ilgis:86.5 mm
Izoliavimas:Izoliuotas
Spalva:Juoda
Priartinimo metodas:
Priartinimo variklis:
Priartinimo užrakinimas:
Filtro diametras:62 mm
Blendos modelis:
Trikojo laikiklis:
 
Kita
Komplektacija:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite