Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 50 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Canon RF |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F1.4 |
| Siauriausia diafragma: | F16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 11 |
| Optika | |
| Elementai: | 14 |
| Grupės: | 11 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 aspherical element + 1 UD |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.40 m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.15× |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Nano USM ir VCM |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 580 g |
| Diametras: | 76.5 mm |
| Ilgis: | 99.3 mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 67 mm |
| Blendos modelis: | ES-73 |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)

















.jpg)






















































































Vilniuje: +370 682 15074