Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Panasonic objektyvas Lumix S 85mm F1.8
|
598.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 11483*S-S85E*pancb2023*pbf2023*pw25
Gamintojas: Panasonic
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 85 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Leica SL |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F1.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 9 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 ED elements |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.80 m (31.5″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.13× |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Linijinis variklis |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 355 g (0.78 lb) |
| Diametras: | 74 mm (2.91″) |
| Ilgis: | 82 mm (3.23″) |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 67 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | Nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)





![Sigma objektyvas 56mm F1.4 DC DN [Contemporary] for Nikon Z-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//56-1.jpg)







![Sigma objektyvas 50mm F2 DG DN [Contemporary] for L-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//1_1864.jpg)
























































































.jpg)





Vilniuje: +370 682 15074